Anasayfa

Federasyon

Duyurular ve Haberler

Etkinlikler

Kayıt İşlemleri

Eğitim İşlemleri

  • Hakemlik Eğitimleri
  • Eğitmenlik Eğitimleri
  • Oyuncu İntibak Eğitimleri

Oyuncu İşlemleri

Etkinlikler
Bir sorunuz mu var?

Bir sorunuz mu var?
Aralık,
2019
Aralık 2019
Paz Sal Çar Per Cum Cum Paz
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 1 December 2019
2 Monday, 2 December 2019 3 Tuesday, 3 December 2019 4 Wednesday, 4 December 2019 5 Thursday, 5 December 2019 6 Friday, 6 December 2019 7 Saturday, 7 December 2019 8 Sunday, 8 December 2019
9 Monday, 9 December 2019 10 Tuesday, 10 December 2019 11 Wednesday, 11 December 2019 12 Thursday, 12 December 2019 13 Friday, 13 December 2019 14 Saturday, 14 December 2019 15 Sunday, 15 December 2019
16 Monday, 16 December 2019 17 Tuesday, 17 December 2019 18 Wednesday, 18 December 2019 19 Thursday, 19 December 2019 20 Friday, 20 December 2019 21 Saturday, 21 December 2019 22 Sunday, 22 December 2019
23 Monday, 23 December 2019 24 Tuesday, 24 December 2019 25 Wednesday, 25 December 2019 26 Thursday, 26 December 2019 27 Friday, 27 December 2019 28 Saturday, 28 December 2019 29 Sunday, 29 December 2019
30 Monday, 30 December 2019 31 Tuesday, 31 December 2019 1 2 3 4 5

Konfederasyon Yönetim Kurulunu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı ve belirlenen heyetin; Federasyonumuz diğer kurullarının gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında gerçekleştirecekleri ziyaretleri bu kategoride takip edebilirsiniz.

Federasyonumuzun düzenlediği veya katılacağı uluslararası organizasyonlar bu kategori altında yayınlanacaktır. 

Sınıf Açılışları , Konferans Duyuruları

Tüm kategorilerdeki etkinlikleri göster


Temsilcimiz Olun


Temsilcilik şartlarını öğrenmek ve temsilcimiz olmak için tıklayın!

Mankala Oyunları

Üyeliklerimiz

Federasyonumuz Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu kurucu üyesidir.

zeka logo

Federasyonumuz Dünya Dokuz Kumalak Federasyonu üyesi ve Türkiye'deki temsil hakkına sahip tek kurumdur. 

dokuzkumalaklogo

BİZE ULAŞIN

0(850)4507094

Bize Yazın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Üye Girişi

Üye Kayıt Formu

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Şu Anda

161 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi