fbpx
Arabic English French German Russian Spanish Turkish

Mangala Federasyonu 2022 Yılı Mangala Oyun Takımı Hibe Programı Duyurusu

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Türk Mangala oyunun yaygınlaştırılması ve yaşatılması adına Mangala Federasyonu her sene olduğu gibi bu sene de gerekli şartları sağlayan kurumlara "Türk Mangalası Oyun Takımı" hibe edecektir. Gerekli şartlara bu duyurunun devamında ulaşılabilir. 

Türk Mangalası oyun takımı hibe programına başvurabilmek için başvuru yapılan döneme dair geçerli vizesi bulunan en az bir eğitmenin bulunması gerekmektedir. Mangala Federasyonu geçerli vizesi bulunan her eğitmen için kuruma 10 adet mangala takımı hibe edecektir. Hibe başvurusunda dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır: 

1. Başvuru kurum resmi yetkilisi tarafından yapılmalıdır. (Kurum adına yetkisi bulunmadığı halde kurumda çalışan diğer personel tarafından yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.)

2. Kurum bilgileri ve başvuru yapan kişi ile istenen bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde başvuru formuna işlenmelidir. 

3. Kurumda görevli başvuru yapılan döneme dair geçerli vizesi bulunan antrenöre ait bilgiler ve belgeler eksiksiz bir şekilde başvuru formuna girilmelidir. 

4. Her dönemde her kurum bir başvuru hakkına sahip olupa aynı dönem içinde mükerrer yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. 

5. Şeffaflık esasına dayalı olarak aylık dönemlerde başvuruda bulunan kurum listesi ve başvurusu kabul edilen kurum listesi yayınlanacaktır. 

Şartları sağlayan kurumların başvuruları stoklar çerçevesinde değerlendirilecektir, her hangi bir üst sınır bulunmamaktadır. 

2022 YILI BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

Okunma 6945 defa