Script support IE Browser
Türk Mangalası Antrenörlüğü (Eğitmenliği) Sertifikası

Türk Mangalası Antrenörlüğü (Eğitmenliği) Sertifikası

₺211.86
(vergi hariç)
Stok Kodu : TMEPKD01

Türk Mangası Antrenörlüğü (Eğitmenliği) Sertifika programına kayıt olmak için yapmanız gereken işlemler aşağıdaki gibidir. 

 

  1. Öncelikle web sitemize kayıt olmanız gerektiğini unutmayın. Üyelik esnasında tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak girilmesi çok önemlidir. Sertifikasyon işlemleri sırasında sizin yazmış olduğunuz bilgiler dikkate alınarak sertifikanız basılmaktadır. Yanlış ve hatalı bilgi beyanından kaynaklanan basım hatalarının sorumluluğu bilgiyi veren tarafa aittir.
  2. Katkı payı ödemesini yapmak için öncelikle ürünü sepetinize ekleyin. 
  3. Ödeme işlemlerini tamamlayın.
  4. Ödemeniz tamamlandıktan sonra hesabınızın kullanıcı tanımlarına "Türk Mangalası Eğitmenliği" üyeliği yöneticiler tarafından tanımlanacak eğitimlere erişim hakkına sahip olacaksınız. 

Neden Türk Mangalası Antrenörlük Sertifika programına katılmasınız, avantajları nedir bu konu ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Hatırlatma
Hakemlik, eğitmenlik ve oyuncu lisansı kayıtlarında biyometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı ön yüzü ve arka yüzünü kullanıcı kaydı sırasında dökümanlar ve belgeler sekmesinden yüklemeniz gerektiğini unutmayın. Kullanıcı hesabınızı daha önce oluşturduysanız ve bu belgeleri yüklemediyseniz hesabınıza giriş yaptıktan sonra aktif olan Kullanıcı Menüsü (ana menüdeki en sağ tarafta görünen üst üste üç çizgiden oluşan ikona tıkladığınızda görünür - bkz. aşağıdaki görsel) -> Profilim'e tıklayarak gelen ekranda "Profili Düzenle" ve sonrasında "Belge ve Dökümanlar" sekmesinden yüklemenizi yapabilirsiniz.