Script support IE Browser
Türk Mangalası Hakemliği Programı

Türk Mangalası Hakemliği Programı

₺423.73
(vergi hariç)
Stok Kodu : TMEPADAYHKM
ÖNEMLİ!
Bu programa kayıt olmadan önce eğer daha önce Türk Mangalası Eğitmenliğiniz var ise hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Daha önceden eğitmenlik kaydınız olduğu için giriş yaptıktan sonra hakemlik kayıt ücretini indirimli olarak göreceksiniz.

Daha önce sitemizde kayıtlı hesabı bulunan fakat Türk Mangalası Eğitmenliğine kayıt olmamış kullanıcılar hesaplarına giriş yaptıktan sonra; daha önce kayıtlı hesabı olmayan kullanıcılar ise yeni hesap oluşturduktan sonra bu programa kayıt olabilirler. Her iki durumdada kayıt olan kişilerin eğitmenlik programına da otomatik olarak kaydı gerçekleştirilecektir. Eğitmenlik programını tamamlamadan hakemlik eğitimlerini göremeyeceğinizi hatırlatırız. 

Kayıt işlemleri için yapmanız gerekenler. 

1. Katkı payı ödemesini gerçekleştirmek için "Sepete Ekle ve KAYDOL" butonuna tıklayarak "Türk Mangalası Hakemliği Programı" ürününü sepetinize ekleyin. 

2. Katkı Payı ödemenizi gerçekleştirin. 

3. Ödemeniz gerçekleştikten sonra durumunuza uygun şekilde üyelik türünüz güncellenecek ve eğitimlere erişebileceksiniz. 

Daha fazla bilgi sahibi olmak için "İşlem Merkezi -> Kayıt İşlemleri -> Hakemlik Kayıt İşlemleri -> Türk Mangalası Hakemliği Programı" menüsünden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz veya ilgili makaleye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Hatırlatma
Hakemlik, eğitmenlik ve oyuncu lisansı kayıtlarında biyometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı ön yüzü ve arka yüzünü kullanıcı kaydı sırasında dökümanlar ve belgeler sekmesinden yüklemeniz gerektiğini unutmayın. Kullanıcı hesabınızı daha önce oluşturduysanız ve bu belgeleri yüklemediyseniz hesabınıza giriş yaptıktan sonra aktif olan Kullanıcı Menüsü (ana menüdeki en sağ tarafta görünen üst üste üç çizgiden oluşan ikona tıkladığınızda görünür - bkz. aşağıdaki görsel) -> Profilim'e tıklayarak gelen ekranda "Profili Düzenle" ve sonrasında "Belge ve Dökümanlar" sekmesinden yüklemenizi yapabilirsiniz.